Delegatul Asociației Întreprinzătorilor și Profesioniștilor Iberico-români, Cătălin Serbu, împreună cu președintele Camerei de Comerț Dâmbovița, domnul Gelu Rusescu, au semnat Conveniul de Colaborare între cele două entități.
Discuția s-a axat în principal pe prezentarea Asociației și a obiectivelor generale comune și stabilirea unor relații durabile.
Acordul a fost semnat în sediul Camerei de Comerț, Industrie și Agricultura Dâmbovița.
«Dâmbovița este primul județ cu care semnam Conveniul. Am trasat împreună cu domnul președinte Rusescu traseul colaborării noastre. Dorim ca activitatea sa fie una susținută. Am găsit un colectiv ambițios și cu multa experienta», a declarat Cătălin Serbu.
Más historias
PROIECTUL BE U – ÎNCHEIEREA CU SUCCES A EVENIMENTULUI DIN ZARAGOZA
INNETICA PARTICIPA EN EL PROYECTO IMPACTO SOCIAL DE LA EDUCACIÓN SUPERIOR EN EL DESARROLLO SOSTENIBLE (HG SUSTAINABLE)
IMPULSIONAREA ÎNVĂȚĂRII PRIN METODOLOGIA DEBATE